Mark Wood

26. června 2011 v 12:23 |  Postavy
Mark Wood
Charakteristika: Mark je průměrně vysoký štíhlý chlapík, měří něco kolem 180ti centimetrů. Není to žádný svalovec, vypracované má snad jenom ruce, tudíž nebudí skoro žádný respekt, když ho potkáte na ulici. Nicméně ve třídě z něj čiší jakási přirozená autorita. Má podlouhlé hnědé vlasy, které nosí klukovsky rozházené, částečně mu spadají do čela. Markovy oči mají modrozelenou barvu a přeskakují v nich šibalské jiskřičky, krom toho z nich ale čiší energičnost, přátelskost a chápavost. Mark si nechává růst strniště, nemá rád čistě oholenou tvář.
Co se oblékání týče, nejčastěji ho lze vidět v mančestrákách neutrálních barev jako je hnědá, ke kterým nosí barevné pruhované košile. Pod těmi nejčastěji mívá čistě bílé triko. Svůj vzhled doplňuje nízkými šněrovacími keckami modré barvy. Pokud se ochladí, uvidíte ho v barevných mikinách či svetrech, v zimě pak v po kolena sahajícím černém kabátu a barevné šále. Doplňky představuje několik pletených náramků na levé ruce a kovový přívěsek na proužku kůže, který nosí kolem krku. Celkově Mark působí dosti klukovským dojmem, dojmem puberťáka. Občas se tak i chová, ale když je to zapotřebí, dokáže být vážný a přísný.
Jeho chování je často energické a nespoutané, je vidět, že je to člověk kreativní a aktivní. Je to dost velký egoista, ale příliš často se to neprojevuje. Mark je přátelský, otevřený a rád pomáhá ostatním, tedy především studentům, kteří si s něčím nevědí rady. Vždyť i on byl jednou student. Krom toho hraje férově a je spravedlivý, nesnáší podvádění. Řídí se heslem přelez, obejdi, ale nikdy nepodlez. Myslí mu to, umí si poradit víceméně v každé situaci a máloco ho rozhodí. Pokud ho něco naštve, pak se jen těžce ovládá.
Životopis: Mark se narodil v irském hlavním městě, Dublinu. Vyrůstal však mimo město, na venkově. Zde získal mnoho dovedností co se týče manuálních prací a dověděl se mnoho o životě. Už jako malý byl herec - trávil většinu svého času se svými přáteli a společně dováděli a hráli si na nejrůznější hrdiny. Ač se to zdá neuvěřitelné, právě díky těmto hrám si rodiče všimli jeho talentu a přihlásili ho na uměleckou školu. Právě tady se Mark začal věnovat herectví jak na prknech divadelních, tak před kamerou. Dotáhl to až na univerzitu, kde příslušný obor vystudoval jako jeden z nejlepších. Pak se mu konečně splnil jeho tajný sen - zahrát si v divadle. Konečně dostal plnohodnotné role v několika představeních, s divadlem dokonce navštívil i několik cizích zemí. Jednou si střihl roli i před kamerou, to ho ale neoslovilo tolik, jako kouzlo divadla. Po několika letech hraní se nakonec rozhodl předat své vědomosti dál. Rozhodl se učit a proto je teď na BlindArt College.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama