Hledáme profesory

25. června 2011 v 17:15
Vyhlašujeme výběrové řízení na post profesorů. Máš-li zájem, neváhej a zapiš se!
Do komentářů prosíme:
NON RPG část:
1) Tvé jméno (přezdívka)
2) Kontakt (email, icq, facebook)
3) Zkušenosti s RPG
RPG část:
1) Jméno postavy (je zakázáno používat jména celebrit)
2) Fotografie postavy (zkuste se vyvarovat fotografií z anime či mangy)
3) Charakteristika a vzhled postavy (čím podrobnější, tím lepší)
4) Životopis postavy (čím rozsáhlejší, tím lepší)
5) Jaký předmět bude postava vyučovat? (Vyber zde)

Potřebuješ-li s něčím poradit nebo máš něco na srdci, klidně napiš
na email: BA-college@seznam.cz a my ti rádi poradíme :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kubrt Kubrt | 25. června 2011 v 18:17 | Reagovat

NonRpg:
1. Kubrt
2. mark.wood@email.cz
3. 7 let hraní :)

Rpg část:
1. Mark Wood
2. http://img18.imageshack.us/img18/3030/wuendc92.png
(sic by se dal považovat za celebritu, ale naprosto neznámou a já bych si rád tuhle fotku pro Marka nechal, nechci si v představách měnit ten obličej. Tak snad to schválíte :))
3. Mark je průměrně vysoký štíhlý chlapík, měří něco kolem 180ti centimetrů. Není to žádný svalovec, vypracované má snad jenom ruce, tudíž nebudí skoro žádný respekt, když ho potkáte na ulici. Nicméně ve třídě z něj čiší jakási přirozená autorita. Má podlouhlé hnědé vlasy, které nosí klukovsky rozházené, částečně mu spadají do čela. Markovy oči mají modrozelenou barvu a přeskakují v nich šibalské jiskřičky, krom toho z nich ale čiší energičnost, přátelskost a chápavost. Mark si nechává růst strniště, nemá rád čistě oholenou tvář.
Co se oblékání týče, nejčastěji ho lze vidět v mančestrákách neutrálních barev jako je hnědá, ke kterým nosí barevné pruhované košile. Pod těmi nejčastěji mívá čistě bílé triko. Svůj vzhled doplňuje nízkými šněrovacími keckami modré barvy. Pokud se ochladí, uvidíte ho v barevných mikinách či svetrech, v zimě pak v po kolena sahajícím černém kabátu a barevné šále. Doplňky představuje několik pletených náramků na levé ruce a kovový přívěsek na proužku kůže, který nosí kolem krku. Celkově Mark působí dosti klukovským dojmem, dojmem puberťáka. Občas se tak i chová, ale když je to zapotřebí, dokáže být vážný a přísný.
Jeho chování je často energické a nespoutané, je vidět, že je to člověk kreativní a aktivní. Je to dost velký egoista, ale příliš často se to neprojevuje. Mark je přátelský, otevřený a rád pomáhá ostatním, tedy především studentům, kteří si s něčím nevědí rady. Vždyť i on byl jednou student. Krom toho hraje férově a je spravedlivý, nesnáší podvádění. Řídí se heslem přelez, obejdi, ale nikdy nepodlez. Myslí mu to, umí si poradit víceméně v každé situaci a máloco ho rozhodí. Pokud ho něco naštve, pak se jen těžce ovládá.
4. Mark se narodil v irském hlavním městě, Dublinu. Vyrůstal však mimo město, na venkově. Zde získal mnoho dovedností co se týče manuálních prací a dověděl se mnoho o životě. Už jako malý byl herec - trávil většinu svého času se svými přáteli a společně dováděli a hráli si na nejrůznější hrdiny. Ač se to zdá neuvěřitelné, právě díky těmto hrám si rodiče všimli jeho talentu a přihlásili ho na uměleckou školu. Právě tady se Mark začal věnovat herectví jak na prknech divadelních, tak před kamerou. Dotáhl to až na univerzitu, kde příslušný obor vystudoval jako jeden z nejlepších. Pak se mu konečně splnil jeho tajný sen - zahrát si v divadle. Konečně dostal plnohodnotné role v několika představeních, s divadlem dokonce navštívil i několik cizích zemí. Jednou si střihl roli i před kamerou, to ho ale neoslovilo tolik, jako kouzlo divadla. Po několika letech hraní se nakonec rozhodl předat své vědomosti dál. Rozhodl se učit a proto je teď na BlindArt College.
5. Film a divadlo

2 Teres* Teres* | Web | 26. června 2011 v 17:41 | Reagovat

NON RPG část:
1) Teres*
2) terezahlaskova@seznam.cz
3) docela dost :)
RPG část:
1) Amanda Cooper
2) http://data.whicdn.com/images/11245575/473968305_5_OwmS_large.jpeg?1309094207

3) Vyšší, štíhlá, černovláska, hnědé oči. Milá, chytrá, dokáže být ale i hodně příšná.
4) Amanda má celkem 5 sourozenců. už jako malá holčička dokázala zahrát svou oblíbenou pohádku. Studovala uměleckou školu. Chodila i do dramatického kroužku. Když měla dodělanou školu, byla v pár divadelních hrách. Po 5 letech hraní se rozhodla, že bude učit na BlindArt College.
5) Film a divadlo
5) Jaký předmět bude postava vyučovat? (Vyber zde)

3 Lissa Lissa | Web | 28. června 2011 v 8:35 | Reagovat

Jen bych chtěla napsat jednu věc. Máš nebo máte to tu báječně vymýšlené. Moc se mi tu líbí proto bych se chtěla přihlasit jako profesorka.

NON RPG část:
1) Lissa
2) alibero1@gmail.com
3) Dost často jsme třeba hrávala v bradavických školách, taky jsem se chtěla přihlasit do školy noci. Ale neokoulilo mě to tolik jako vaše škola.

RPG část:
1) Alibero Kim Steward
2) http://cosm.typepad.com/photos/uncategorized/2008/04/11/zena.jpg
3)Alibero měří 170 cm, je štílá -  skoro hubená, má dlouhé zrzavé vlasy. Moc se neopaluje, protože jí to její pokožka nedovolí, proto má bledou až průsvitnou barvu kůže. Její obličej je hranatý, nos má šikmě nahnutý a zdobí jej nahnědlé pihy. Ústa má plná, zuby rovné, leč zežloutle (a jelikož nekouří stalé se díví, proč je má tak žluté). Nejčastněji nosí trička se sukni čí kalhoty, nebo šaty. Vše květinkované a v pastelových barvách. V botech si ani moc nevíbírá, často si vezme tenisky, pro boty z podpadkem nemá pochopení.
Je asi dvaceti-pěti letá žena, která podlehla literatuře. Miluje knihy, nejvíce ty starší. Věnuje se též historii a to převážně od 13. století po 19. století. Je tichá, ale ve třídě dokáže svým přednesem upoutat pozornost i toho nejvíc znuděného člověka. Je typem učitelky, která si vybírá své oblíbence, ale nenadržuje jim, ke všem se chová stejně.
4) Narodila se ve Francii, v Paříži. Leč po dvou letech se její rodiče rozhodli emigrovat do Ameriky, kde teď žije. Bydlí v menší podnájmu, pracuje většinou po večerech v bistru aby si vydělala na živobytí. Proto se taky rozhodla požádát o místo učitele literatury. Vystudovala literární školu se zaměřením na válečnou literaturu, pak vystudovala školu historickou se zaměřením na procesy čarodějnic. Umí francouzsky, česky a anglicky.
5) Literární kroužek

4 Leeloo Leeloo | 19. ledna 2012 v 19:15 | Reagovat

NON RPG část:
1) Dannii
2) tess.dana@seznam.cz
3) 4 roky poctivého hraní :D
RPG část:
1) Kayla Irons
2) http://30.media.tumblr.com/tumblr_lxetv97Yv11r6khano1_500.jpg
3) Charakteristika:
Kayla je i přes svůj ne zrovna lehký život velice optimistická osůbka, většině lidí sympatická. Vždy se snaží být na své okolí milá a vstřícná,a i když nemá zrovna náladu, usmívá se, aby svými problémy nekazila náladu všem okolo. Je pro každou srandu a nesnáší, když jí někdo skáče do řeči.
Vzhled: Nebudu ji tady moc popisovat, obrázek máte nahoře. Pouze podotknu, že Kayla ráda nosí světlé topy nebo trička a k nim většinou džíny nebo volné sukně. Moc se nelíčí, používá pouze pudr a lesk na rty, občas řasenku.
4) Životopis: Kayla se narodila v malé vesničce uprostřed Montany. Krátce poté se s rodiči (maminka baletka a tatínek překladatel knih) odstěhovala do New Yorku, kde začala chodit na kurzy baletu. Vůbec ji to nebavilo, ale její tatínek si přál, aby byla baletka jako maminka. Nakonec na balet přestala chodit (rodiče o tom nevěděli) a místo toho se jen tak poflakovala po městě. Nakonec to ale prasklo a Kayla dostala domácí vězení. O dva roky později jejímu otci diagnostikovali rakovinu plic, na kterou nakonec zemřel. Kayla z toho byla velmi smutná a celé dny se zavírala u sebe v pokoji. Její mámu to rozzlobilo a znovu ji přihlásila na balet. Kayla tam zpočátku chodila jen kvůli tomu, že si to přál její tatínek, nakonec ji to ale začalo bavit. Trénovala, byla pořád lepší a nakonec se dokonce dostala na celosvětovou soutěž v baletu, kde skončila druhá. Konečně cítila, že má zase pro co žít. Jako naschvál si ale po měsící ošklivě poranila nohu a musela se soutěžením přestat. Přesto to ale nevzdala a dává alespoň soukromé kurzy baletu ostatním dívkám nebo vymýšlí různé baletní choerografie, což ji velmi baví a věří, že jednou zase bude moct soutěžit. A ne proto, že to chtějí rodiče, ale proto, že to chce ona. Nedávno podala žádost o učitelky baletu a teď jí nezbývá než doufat, že ji vezmou...
5)balet

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama