Alibero Kim Steward

28. června 2011 v 16:23 |  Postavy
Alibero Kim Steward
Charakteristika: Alibero měří 170 cm, je štílá - skoro hubená, má dlouhé zrzavé vlasy. Moc se neopaluje, protože jí to její pokožka nedovolí, proto má bledou až průsvitnou barvu kůže. Její obličej je hranatý, nos má šikmě nahnutý a zdobí jej nahnědlé pihy. Ústa má plná, zuby rovné, leč zežloutle (a jelikož nekouří stalé se díví, proč je má tak žluté). Nejčastněji nosí trička se sukni čí kalhoty, nebo šaty. Vše květinkované a v pastelových barvách. V botech si ani moc nevíbírá, často si vezme tenisky, pro boty z podpadkem nemá pochopení.
Je asi dvaceti-pěti letá žena, která podlehla literatuře. Miluje knihy, nejvíce ty starší. Věnuje se též historii a to převážně od 13. století po 19. století. Je tichá, ale ve třídě dokáže svým přednesem upoutat pozornost i toho nejvíc znuděného člověka. Je typem učitelky, která si vybírá své oblíbence, ale nenadržuje jim, ke všem se chová stejně.
Životopis: Narodila se ve Francii, v Paříži. Leč po dvou letech se její rodiče rozhodli emigrovat do Ameriky, kde teď žije. Bydlí v menší podnájmu, pracuje většinou po večerech v bistru aby si vydělala na živobytí. Proto se taky rozhodla požádát o místo učitele literatury. Vystudovala literární školu se zaměřením na válečnou literaturu, pak vystudovala školu historickou se zaměřením na procesy čarodějnic. Umí francouzsky, česky a anglicky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama