Červen 2011

Amanda Cooper

28. června 2011 v 18:34 Postavy
Amanda Cooper
Charakteristika: Vyšší, štíhlá, černovláska, hnědé oči. Milá, chytrá, dokáže být ale i hodně příšná.
Životopis: Amanda má celkem 5 sourozenců. Už jako malá holčička dokázala zahrát svou oblíbenou pohádku. Studovala uměleckou školu. Chodila i do dramatického a pěveckého kroužku. Když měla dodělanou školu, byla v pár divadelních hrách. Po 5 letech hraní se rozhodla, že bude učit na BlindArt College.

Jeremy Schiller

28. června 2011 v 16:55 Postavy
Jeremy Schiller
Charakteristika: Jeremy měří kolem 175 metrů.Má hnědé vlasy a často si je geluje.Jeho modré oči zaujmou každou dívku.Je milý,krásný,chytrý někdy i náladový.Není to ten frajírek který si začne s každou holkou.
Životopis: Narodil se 4.prosince a je mu 17 let.Má starší sestru Camilu která žije se svým manželem a synkem v Manchestru.Jeho rodiče jsou rozvední, a protože měl vždy blíž ke své mámě, žije spolu se svojí mámou Fionou která je provdaná za slavného tenistu Rickyho.Jeho táta bydlí ve Spojených státech amerických s jeho snoubenkou Emily.Za tátou jezdí vždy o prázdninách.Má tam svojí kámoši Suzan.Když byl na základní škole v 6.třídě, tak Suzan onemocněla anorexií a následně zemřela.Jeremy byl u ní celé noci a dny, se Suzan prožil celé v děství od té doby, co Suzan zemřela, tak se Jeremy moc nekamarádil s dětmi.Vždycky si rád četl knihy, proto má rád literaturu a jednou by chtěl dosáhnou veleké kariéry v literatuře a být slavným spisovatelem.Proto ho jeho otec přihlásil do BA college.

Alibero Kim Steward

28. června 2011 v 16:23 Postavy
Alibero Kim Steward
Charakteristika: Alibero měří 170 cm, je štílá - skoro hubená, má dlouhé zrzavé vlasy. Moc se neopaluje, protože jí to její pokožka nedovolí, proto má bledou až průsvitnou barvu kůže. Její obličej je hranatý, nos má šikmě nahnutý a zdobí jej nahnědlé pihy. Ústa má plná, zuby rovné, leč zežloutle (a jelikož nekouří stalé se díví, proč je má tak žluté). Nejčastněji nosí trička se sukni čí kalhoty, nebo šaty. Vše květinkované a v pastelových barvách. V botech si ani moc nevíbírá, často si vezme tenisky, pro boty z podpadkem nemá pochopení.
Je asi dvaceti-pěti letá žena, která podlehla literatuře. Miluje knihy, nejvíce ty starší. Věnuje se též historii a to převážně od 13. století po 19. století. Je tichá, ale ve třídě dokáže svým přednesem upoutat pozornost i toho nejvíc znuděného člověka. Je typem učitelky, která si vybírá své oblíbence, ale nenadržuje jim, ke všem se chová stejně.
Životopis: Narodila se ve Francii, v Paříži. Leč po dvou letech se její rodiče rozhodli emigrovat do Ameriky, kde teď žije. Bydlí v menší podnájmu, pracuje většinou po večerech v bistru aby si vydělala na živobytí. Proto se taky rozhodla požádát o místo učitele literatury. Vystudovala literární školu se zaměřením na válečnou literaturu, pak vystudovala školu historickou se zaměřením na procesy čarodějnic. Umí francouzsky, česky a anglicky.


Danielle Black

28. června 2011 v 16:20 Postavy
Danielle Black
Charakteristika: Měří 168 cm, váží 58 kg a je hubená.Je vegetariánka. Je milá, přátelská, hezká, občas drzá a netrpělivá. Obvykle (spíš pořád) nosí rozpuštěné vlasy, které jsou hnědé až černé. Má hnědé oči a její nejoblíbenější barvy jsou: černá, bílá, žlutá, tyrkysová a hnědá. Miluje hudbu a ráda kreslí :)
Životopis: Narozeniny má 20.července a je jí 17 let. Má 2 bratry, jeden je mladší (7 let) a druhý starší (21 let). Narodila se v Anglii v Londýně. Žila 2 měsíce v USA v New Yorku a momentálně žije v Londýně. Pochází z královského rodu, ale vůbec si to neuvědomuje a připadá si jako obyčejná teenagerka.

Marky Rosali Mcfee

28. června 2011 v 16:12 Postavy
Marky Rosali McFee
Charakteristika: Marky má dlouhé světle hnědé vlasy. Ráda si své vlasy nechává volně rozpuštěné. Je štíhlá a vysoká přibližně 168cm. Je milá, hodná, sympatická, ale taky může být nepříjemná, ale to jenom když jí vážně něco štve. Ráda fotografuje a tančí. Její 17 let.
Životopis: Marky se Narodila v malám městečku u L.A.V obyčejné rodině, ani né bohaté, ale ani né chudé. Má o rok staršího bratra. A sestru, které je 10 let. Moc ráda fotografuje, jak sebe, tak i své kamarádky, přírodu a různé zajímavé věci, dále také strašně moc ráda tancuje. Tance ani fotografování by se nevzdala.

Leah Field

28. června 2011 v 16:02 Postavy
Leah Field
Charakteristika: Leah má dlhé tmavé vlasy, ktoré najčastejšie nosí zopnuté vo voľnom vrkoči, je vysoká približne 165 cm, je drzá a ironická, no keď ju človek lepšie spozná, obľúbi si ju, keďže pod povrchom je priateľská a lojálna. Má 16 rokov a rada fotí a spieva, taktiež ju baví hrať :)
Životopis: Leah sa narodila v obyčajnej rodine, má jedného brata a jednu sestru, obaja sú starší. Leah bola vždy oteckov miláčik a keďže chcel, aby jeho dcéra mala to najlepšie z najlepšieho, poslal ju do BA college, aby sa venovala tomu, čo ju baví. Keď bola malá, bývali na vidieku, no po dovŕšení dvanástich narodenín sa presťahovali do mesta, kde Leah začala chodiť do školy a objavila,že miluje umenie. Začala chodiť na rôzne výstavy, z ktorých sa inšpirovala a herecký talent v nej objavila učiteľka dejepisu, ktorá na škole viedla aj dramatický krúžok. Vychodila školu a prihlásila sa na BA college.

Po sté, ale stále marně!

27. června 2011 v 14:39 Aktuality
Ahojte:)
Píšu zcela mimo dění RPG, ale potřebuju vám něco oznámit. Týká se to registrací. Jsem moc ráda, že se přihlašujete, ale když tam (jak debil, s prominutím) výrazně napíšu - čím rozsáhlejší popis, tím lepší. A pak to čtu a koukám, že tam 3 lidi nápišou k popisu 1 větu, docela mě to omrzí. Ale je to vaše věc - nehodlám se tím zabývat. Jen jsem chtěla říct, že by me potěšilo, kdyby už někdo napsal konečně delší popis. Chápu, že pro to nemá asi každý vlohy, ale když se chce, všechno jde - stačí mi říct, já bych vám pomohla. Tak to zkuste:)
Mé ICQ: 611488008.
Přeji pěkný den:)

Barbara Marika Wiliams

27. června 2011 v 14:25 Postavy
Barbara Marika Wiliams
Charakteristika: Barbara je vysoké štíhlé postavy. Její bledou tvář lemují světlé až blonďaté krátce střižené vlasy. Má pronikavé modré oči, které každého muže okouzlí. Barbara je velmi sebevědomá, ambiciózní, dokáže být i drzá a nepřátelská. Když přijde do kontaktu s osobou, která ji nesedí, což se stavá poměrně často, nezná hranice a stojí si vždy za svým, ať už má pravdu či ne. Z toho lze usoudit, že je neskutečně paličatá a ráda je středem pozornosti.
Životopis: Její matka, Anelise Wiliams je divadelní herečka a otec, Adam Wiliams je bankéř. Barbaru už od malička vázalo pouto k divadlu. Chtěla být vždy jako její matka, chtěla se jí podobat, chtěla mít velkou kariéru, tak jako ona a vždy snila o tom, být slavnou herečkou. Když bylo Barbaře 5 let, projevil se její obrovský talent k herectví. Maminka ji přihlásila do divadelního kroužku a v té chvíli se jí otevřely dveře k divadlu. Už jako malá hrála Barbara dětské role v divadelních hrách, čímž na sebe upoutala pozornost. Když Barbara vystudovala střední školu, dostala spoustu nabídek od uměleckých škol - Barbara si vybrala zrovna BlindArt College.

Anette Lampard

27. června 2011 v 14:22 Postavy
Anette Lampard
Charakteristika: Milá, kamarádská, vysoká, štíhlá, hnědé vlasy, někdy namyšlená. Je jí 17 let. Ráda hraje, chodila do dramatického kroužku. Občas zpívá.

Michaela Salvador Kattie

26. června 2011 v 17:13 Postavy
Michaela Salvador Kattie
Charakteristika: Michaela je vysoké štíhlé postavy, má dlouhé hnědé vlasy a pronikavé hnědé oči. Michaela je milá, rozumná, naslouchavá, věrná a někdy tak trochu urážlivá. Co se týče kluků, je dosti vybíravá, ale málokterý pěkný kluk jí nechá chladnou.
Životopis: Už když byla Michaela malá, měla velký talent pro zpěv. Její rodiče ji v tom podporovali, jelikož oba měli hudební sluch. Maminka byla operní pěvkyně a tatínek dirigent. Když se dozvěděla o Blind Art College, dělala všechno pro to, aby se na ni dostala. A povedlo se. Teď už stačí jen pár krůčků a její životní sen stát se zpěvačkou je na dosah.

Výběr oboru

26. června 2011 v 14:54
Blíží se nám začátek školního roku, což také znamená výběr oboru.
Povinnost každého studenta je podat přihlášku, čímž si vybere obor, který chce studovat.
Vybírat můžeš z předmětů, které nalezneš zde.
Stačí se zapsat pomocí vyplnění komentáře:


Lorette Lafayette

26. června 2011 v 13:42 Postavy
Lorette Lafayette
Charakteristika: Lorette je cílevědomá, veselá a stále pozitivně naladěná. Díky tomu má plno přátel, kteří jí rádi pomáhají a podporují ji v tom, co dělá. Nejraději Ze všech přátel má nejraději její kamarádku - Christine. Lorette je ale také velký snílek. Velmi často sní, a proto je někdy až moc naivní. Její další negativní stránkou je lehkomyslnost. Nad některými věcmi jen tak mávne rukou a nad jinými si jde tvrdě za svým. Zkrátka, Lorette je velký smíšek a snílek, který je naivní a lehkomyslný.
Životopis: Už od malička se baví Lorette s Christine - její nejlepší kamarádkou. Poslední dobou si ale přestávají rozumět, protože každá šla na jinou školu. Lorette má mladšího, sedmiletého bratra Crisse. Ten žije i s jejich rodičmi v domě s velkou zahradou. Když bylo Lorette 7 let, začala chodit do výtvarného a hudebního kroužku a od té doby si zamilovala umění.

Nightee Mignonette

26. června 2011 v 13:37 Postavy
Nightee Mignonette
Charakteristika: Nightee je sedmnáctiletá dívka štíhlé postavy. Má nenápadné rysy. Oválný obličej jí lemují lokny hnědých vlasů sahajících sotva po ramena. Nejnápadnější jsou na této dívce její oči, ledově ocelové barvy, které jako by dokázaly číst v lidské mysly. Nightee je velmi sebevědomá, zvídavá a nadaná dívka a do všeho co dělá vkládá kousek své duše, svého srdce.
Životopis: Nightee Mignonette se narodila osmého února, za chladné noci v jednom francouzkém hrabství. Už od malička věděla, že se chce věnovat umění. V šesti letech začala navštěvovat uměleckou akademii pro nadané. Účastnila se soutěží a nabrala mnoho zkušeností. Ve svých sedmnácti letech se jí dostalo doporučení na akademii Blind Art College, kde momentálně studuje, seznamuje se s novými lidmi a nabírá nové vědomosti a další zkušenosti ze světa kultury a umění.


Mark Wood

26. června 2011 v 12:23 Postavy
Mark Wood
Charakteristika: Mark je průměrně vysoký štíhlý chlapík, měří něco kolem 180ti centimetrů. Není to žádný svalovec, vypracované má snad jenom ruce, tudíž nebudí skoro žádný respekt, když ho potkáte na ulici. Nicméně ve třídě z něj čiší jakási přirozená autorita. Má podlouhlé hnědé vlasy, které nosí klukovsky rozházené, částečně mu spadají do čela. Markovy oči mají modrozelenou barvu a přeskakují v nich šibalské jiskřičky, krom toho z nich ale čiší energičnost, přátelskost a chápavost. Mark si nechává růst strniště, nemá rád čistě oholenou tvář.
Co se oblékání týče, nejčastěji ho lze vidět v mančestrákách neutrálních barev jako je hnědá, ke kterým nosí barevné pruhované košile. Pod těmi nejčastěji mívá čistě bílé triko. Svůj vzhled doplňuje nízkými šněrovacími keckami modré barvy. Pokud se ochladí, uvidíte ho v barevných mikinách či svetrech, v zimě pak v po kolena sahajícím černém kabátu a barevné šále. Doplňky představuje několik pletených náramků na levé ruce a kovový přívěsek na proužku kůže, který nosí kolem krku. Celkově Mark působí dosti klukovským dojmem, dojmem puberťáka. Občas se tak i chová, ale když je to zapotřebí, dokáže být vážný a přísný.
Jeho chování je často energické a nespoutané, je vidět, že je to člověk kreativní a aktivní. Je to dost velký egoista, ale příliš často se to neprojevuje. Mark je přátelský, otevřený a rád pomáhá ostatním, tedy především studentům, kteří si s něčím nevědí rady. Vždyť i on byl jednou student. Krom toho hraje férově a je spravedlivý, nesnáší podvádění. Řídí se heslem přelez, obejdi, ale nikdy nepodlez. Myslí mu to, umí si poradit víceméně v každé situaci a máloco ho rozhodí. Pokud ho něco naštve, pak se jen těžce ovládá.
Životopis: Mark se narodil v irském hlavním městě, Dublinu. Vyrůstal však mimo město, na venkově. Zde získal mnoho dovedností co se týče manuálních prací a dověděl se mnoho o životě. Už jako malý byl herec - trávil většinu svého času se svými přáteli a společně dováděli a hráli si na nejrůznější hrdiny. Ač se to zdá neuvěřitelné, právě díky těmto hrám si rodiče všimli jeho talentu a přihlásili ho na uměleckou školu. Právě tady se Mark začal věnovat herectví jak na prknech divadelních, tak před kamerou. Dotáhl to až na univerzitu, kde příslušný obor vystudoval jako jeden z nejlepších. Pak se mu konečně splnil jeho tajný sen - zahrát si v divadle. Konečně dostal plnohodnotné role v několika představeních, s divadlem dokonce navštívil i několik cizích zemí. Jednou si střihl roli i před kamerou, to ho ale neoslovilo tolik, jako kouzlo divadla. Po několika letech hraní se nakonec rozhodl předat své vědomosti dál. Rozhodl se učit a proto je teď na BlindArt College.

Annabeth Ellene van der Wallice

26. června 2011 v 12:12 Postavy
Annabeth Ellene van der Wallice
Charakteristika: Annabeth je hodně uzavřená do sebe, ale i cílevědomá. Je spíš introvert a velmi často dokáže propouknout v hněv a pak už jí nic neudrží. Je výbušná, ale když jí poznaj lidé líp je kamarádská a hodná. Je na okolné svět drzá a na první pohled se snaží působit chladně, zle a namyšleně. Nechce si k sobě nikoho moc pustit. Není romantická, ale realistická a není přílišný snílek.
Životopis: Narodila se jako jedna ze tří dcer. Je nejmladší a podle tradice i nejkrásnější. Rodiče jí zahynuli při autonehodě a tak žila do teď s tetou. Její plnoleté sestry jsou na druhé straně světa. Miluje hudbu, tanec a nejvíce se věnuje Kick-boxu. Příliš nesní o budoucnosti, protože je názoru, že žádnou nemá.

Teresa Longomer

26. června 2011 v 12:07 Postavy
Teresa Longomer
Charakteristika: Teresa je cílevědomá, veselá, milá, kamarádská, když má blbou náladu tak namyšlená a drzá.
Životopis: Teresa je jedináček a už od 8 let má blízko k hudbě. Chodila do sboru a sní o kariéře zpěvačky.

Kolej

25. června 2011 v 17:29
Pokoj č.1 - Elizabeth Morseoná, Nightee Mignonette
Pokoj č.2 - Annabeth Ellene van der Wallice, Lorette Lafayette
Pokoj č.3 - Michaela Salvador Kattie, Teresa Longomer
Pokoj č.4 - Barbara Marika Wiliams, Anette Lampard
Pokoj č.5 - Marky Rosali McFee, Danielle Black
Pokoj č.6 - Leah Field
Pokoj č.7 - volný
Pokoj č.8 - volný
Pokoj č.9 - volný

Pokoj č.10 - Jeremy Schiller
Pokoj č.11 - volný
Pokoj č.12 - volný
Pokoj č.13 - volný


Předměty

25. června 2011 v 17:17
Dějiny výtvarného umění
Literární kroužek
Hudební seminář
Film a divadlo
Balet


Hledáme profesory

25. června 2011 v 17:15
Vyhlašujeme výběrové řízení na post profesorů. Máš-li zájem, neváhej a zapiš se!
Do komentářů prosíme:
NON RPG část:
1) Tvé jméno (přezdívka)
2) Kontakt (email, icq, facebook)
3) Zkušenosti s RPG
RPG část:
1) Jméno postavy (je zakázáno používat jména celebrit)
2) Fotografie postavy (zkuste se vyvarovat fotografií z anime či mangy)
3) Charakteristika a vzhled postavy (čím podrobnější, tím lepší)
4) Životopis postavy (čím rozsáhlejší, tím lepší)
5) Jaký předmět bude postava vyučovat? (Vyber zde)

Potřebuješ-li s něčím poradit nebo máš něco na srdci, klidně napiš
na email: BA-college@seznam.cz a my ti rádi poradíme :)